top of page
20200427 19.45.39.jpg

UAB AUTOGEMA

APIE MUS

Kokybė, patirtis, profesionalumas, pažangių technologijų naudojimas, Klientų išreikštas pasitikėjimas - tai mūsų vertybės, skatinančios kasdien tobulėti!

UAB „Autogema“ – lietuviško kapitalo įmonė, savo klientams įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės, novatoriškais ir efektyviais sprendimais pagrįstas automobilių įrengimo paslaugas. Turime sukaupę daugiau nei dešimt metų patirties ir nuolat tobulėjame savo profesinėje srityje, todėl didžiuojamės galėdami pasiūlyti klientams geriausius produktus už konkurencingą kainą.


UAB „Autogema“ sėkmingai subūrė ambicingą, profesionalią ir motyvuotą komandą, kuri visada pasirengusi padėti ir patarti visais rūpimais automobilių įrengimo klausimais. Suprantame, kad kiekvienas klientas ir jo poreikis yra individualus, todėl stengiamės suteikti kuo platesnio spektro pasirinkimo galimybę renkantis medžiagas, dizainą, audinius, spalvas ir kt. Gamyboje naudojame aukštos kokybės, patvarias medžiagas, todėl įrengtas automobilis tikrai tarnaus daugelį metų.


Mes nebijome iššūkių, nuolat imamės naujų iniciatyvų, gaminame naujus produktus, nes įgyvendindami Jūsų sumanymus ne tik patenkiname Jūsų poreikius, bet ir nuolat tobulėjame patys. Todėl prisitaikydami prie kiekvieno kliento asmeninių norų ir poreikių, galime perdaryti beveik kiekvieną naują ar naudotą automobilį ir iš jo sukurti Jums reikalingą produktą.


Nors esame įsikūrę Šiauliuose, automobilių įrengimo paslaugas teikiame visos Lietuvos klientams, be to, nemaža dalis autotransporto yra eksportuojama į Europos ir kitas pasaulio šalis, užsienio klientų skaičius nuolat auga.

Mūsų įmonė nuolat ieško naujų galimybių, esame suinteresuoti draugiškų ryšių su partneriais iš viso pasaulio paieškomis. Mus domina įvairios bendradarbiavimo galimybės, todėl jei susidomėjote ir norite bendradarbiauti - susisiekite mūsų puslapyje nurodytais kontaktais. 


Jei norite kokybiškų paslaugų, efektyvaus klientų aptarnavimo ir tikrai neįtikėtinų rezultatų, esate tinkamoje vietoje!

 

 

Įmoneje UAB "AutoGema" atliekamas komercinio transporto mikroautobusu irengimas, gamyba, perdarymas ir projektavimas:

  • Kebulu gamyba (kietasoniai izoterminiai, autosaldytuvai, prekybiniai, bortiniai, tentiniai, autokemperiai, specialios paskirties kebulai)

  • Keleiviu pervezimui skirtu autobusu, mikroautobusu irengimas (priemiestiniai, miesto, mokykliniai, auksciausios klasės VIP bus, kombi, krovininiai mikroautobusai su papildomomis vietomis keleiviams, pertvaru montavimas)

  • Izoterminiu mikroautobusu gamyba (temperaturini rezima palaikanciu mikroautobusu irengimas, skirtu vezti maisto ir kitus produktams)

  • Kemperis, kemperio irengimas (mikroautobusu perdarymas i kemperius, pakeliamu stogu montavimas, istraukiamu virtuviu - SlidePods gamyba, kemperiu dalys, priedai ir aksesuarai prieinama kaina)

  • Pramogai skirtu automobiliu irengimas (party bus, poilsiui – turistiniai automobiliai, auto ir moto sportui – serviso ir mobilių dirbtuviu irengimas su miegamomis vietomis)

  • Specializuotas komercinis transportas (mobilios laboratorijos, katafalku gamyba, spec. tarnybu, neigaliesiems pervezimui pritaikyti mikroautobusai)

  • Prekybiniai autobusiukai (food truck, van, maisto furgonas, ledu parduotuve ant ratu, ar bet koks kitas prekybinis automobilis)

  • Krovininiu mikroautobusu faneravimas ir papildomos irangos montavimas (apsaugines sienu, lubu, grindu dangos, duru ir krovinines dalies faneravimas, moduliniu sistemu montavimas)

  • Kiti su autotransporto perdarymu ar irengimu susije darbai

bottom of page